Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


12. 09. 2018 | ZÁKAZNÍCI A MY

JAK JSEM SE STAL SOUDRUHEM (ZROVNA PŘED VOLBAMI)

Stalo se to! Stal jsem se soudruhem....nečekaně a na stará kolena. Zcela nezištně...nijak jsem o to neusiloval. Ale BINGO! :)

Tedy ne úplně. Jen v ústech jedné ženy,která toužíc po knize,eshopem nabízené toto oslovení dnes vyslovila. Jedovatě a zlobně.Ale od počátku.

Milá paní (nemohu říkat zákaznice) se jednoho letního dne rozhodla,že u nás nakoupí. (Fajn,vítáme Vás,řekl bych).Jenže paní bohužel místo objednávky bere do ruky telefon a volá. Že přijde. Že něco chce. Že to prodávám. OK říkám,jen fungujeme jinak,pouze na internetu - u nás musíte objednat. Pokud máme,tak potvrdíme objednávku. Připravíme žádaný titul. Pak můžete po dohodě přijít. Až budete mít knihu připravenou. Ona že si pro ni přijde. Nechce nic objednávat. Opět odkazuji na postup,kterým u nás lze objednat. Paní položí telefon s tím,že ok.

Za půl hodiny volá telefon znovu. Paní stojí před domem. Poněkolikáté vysvětluji,že takto se u nás nenakupuje. Žádná objednávka nepřišla.Nic. (Jak mám paní vysvětlit,že NEOBJEDNANÁ kniha je v mém skladu - 5km - a my v tu chvíli sekáme trávu 30 km daleko od odběrného místa,takže vedena svou tvrdohlavostí je před domem zcela zbytečně).

Po skoro 4 týdnech volá paní znova. Opět se rozhodla pro stejný postup. Opět jí vysvětluji,jak internetový eshop funguje. Přitom se poprvé dozvím,o který titul má paní zájem. A přidává se další problém - tento titul je navíc VYPRODÁN,což je na eshopu uvedeno. Takže paní dlouze vysvětluji že kniha prostě není,doprodáno. A opět se to opakuje - chci si pro ni přijít! A dokola. Vážená paní,teď už ji u nás nemůžete ani objednat,prostě není. Finito. I nás to mrzí,ale všechno je vyprodáno. Byl o ni velký zájem a koupili ji ti,kteří ji objednali a zaplatili. Přesně jak bylo potřeba. A pak to přijde....

SOUDRUHU,vidím že se nedomluvíme,vece paní vztekle do telefonu. (Nedomluvíme.To vím i já).

Takže milá soudružko. Mrzí nás že nedostanete to,co jste chtěla. Jenže chyba je u nás jen v tom,že jsme titul už doprodali.

Na adrese,jak je všude uvedeno je pouze výdejní místo na dohodnutý odběr objednaných knih. Není tady prodejna. Není tady pracovní doba.Nemohu mít tisíce knih přímo v bytě. Proto je nutná objednávka,proto je nutná doba na přípravu a převoz objednaných titulů. To,že případně bydlíte nedaleko,na tom nic nemění. Tak je to i v pokynech JAK NAKUPOVAT. A není to tam pro nic za nic.

Možná,dle slovníku,jste byla zvyklá poručit větru a dešti,ale ta doba už pominula. I když ,kdo ví. Doufám,že se po volbách nestanu třídním nepřítelem. A paní si pro titul přijde bez objednávky a s Lidovými milicemi. (To by bylo,abychom s těmi kapitalisty nezamávali).