Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.


KONTAKTY
Kontaktní informace

 


ANTIKVARIAT-OSTRAVA.CZ 

Ing.Petr Děrkas

Mjr.Nováka 19/1299

700 30  Ostrava - Hrabůvka

NA TÉTO PRIVÁTNÍ ADRESE POUZE VYDÁVÁME OBJEDNANÉ A ZAPLACENÉ ZBOŽÍ.

Ideální čas pro osobní odběry je v rozmezí 8-18 hodin denně,vč.víkendů . Samozřejmě je nutné být s námi domluveni ! (viz dále + přečtěte,prosím, na liště  STAV KNIH A VŠE O NÁKUPU).

Nejproblematičtější čas k odběru je zpravidla v pracovní dny dopoledne. Dopoledne řešíme většinu pracovních i jiných aktivit a můžeme být mimo adresu. Proto tak lpíme na volání až těsně před cestou k nám !!!!

VYZVEDÁVÁTE NA SOUKROMÉ ADRESE MAJITELE ESHOPU - NEHLEDEJTE TADY PRODEJNU.PRO KNIHY PŘIJEDETE KE VCHODU,ZAZVONÍTE NA DOMOVNÍ ZVONEK A MY VÁM JE PŘINESEME. PROTO TAKÉ MUSÍME BÝT S VÁMI DOHODNUTI,AŤ SE NEMINEME. 

PRO ORIENTACI - ULICE MJR.NOVÁKA ZAČÍNÁ VE SMĚRU OD TRAMVAJE (HRABŮVKA KOSTEL) U NOVÉHO SUPERMARKETU LIDL  - CCA 250 M PO PRAVÉ STRANĚ.

IČO 63094045    plátce DPH

derkas@volny.cz

Při kontaktu využijte tento mail (POZOR - mail info@antikvariat-ostrava.cz ze kterého Vám přijdou pokyny k platbě je robot a mailovat na něj je marné,maily se vracejí)

+420 603 43 18 87

PŘES TELEFON SE NEDÁ NAKUPOVAT- kompletní nabídka je přímo na eshopu a vše funguje přes objednávací systém pouze přímo na internetu.Kromě toho všechny informace najdete přímo u nabízených knih,formy odeslání a vše o platbě přímo v nákupním košíku před uzavřením objednávky.

NEŽ ZAVOLÁTE - přečtěte si na hlavní stránce eshopu info (všechny odkazy najdete snadno přímo na hlavní straně eshopu pod hlavičkou webu)

OBCHODNÍ PODMÍNKY

STAV KNIH A VŠE O NÁKUPU (postup,platba,ceny dopravy a dopravci,stav knih)

KONTAKTY

PRAVIDLA VÝKUPU

 

 

DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.