Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.


KONTAKTY
Kontaktní informace

 


ANTIKVARIAT-OSTRAVA.CZ 

Ing.Petr Děrkas

Mjr.Nováka 19/1299

700 30  Ostrava - Hrabůvka

NA TÉTO PRIVÁTNÍ ADRESE POUZE VYDÁVÁME OBJEDNANÉ A ZAPLACENÉ ZBOŽÍ. Ideální čas pro osobní odběry je v rozmezí 8-18 hodin denně,vč.víkendů . Samozřejmě je nutné být s námi domluveni ! (viz dále + JAK NAKUPOVAT)

PRO OSOBNÍ ODBĚR JE NUTNÉ POSTUPOVAT PODLE POKYNŮ V "JAK NAKUPOVAT"          (Vždy se na odběru dohodnout telefonicky až těsně před cestou  k nám,jen tak ověříte že jsme právě přítomni... Je nutné volat,ne sms. Stejně tak nemá smysl se domlouvat na jiný den nebo na neznámou hodinu. Pokud je kniha zaplacená a dostali jste mail že je připravená,stačí se ozvat před cestou sem,jsme li doma,pak není problém). Nejsložitější čas k odběru je zpravidla v pracovní dny dopoledne.

VYZVEDÁVÁTE NA SOUKROMÉ ADRESE MAJITELE ESHOPU - NEHLEDEJTE TADY PRODEJNU.PRO KNIHY PŘIJEDETE KE VCHODU,ZAZVONÍTE A MY VÁM JE PŘINESEME. PROTO TAKÉ MUSÍME BÝT S VÁMI DOHODNUTI,AŤ SE NEMINEME. 

PRO ORIENTACI - ULICE MJR.NOVÁKA ZAČÍNÁ VE SMĚRU OD TRAMVAJE (HRABŮVKA KOSTEL) U NOVÉHO SUPERMARKETU LIDL  - CCA 250 M PO PRAVÉ STRANĚ.

IČO 63094045    plátce DPH

derkas@volny.cz

Při kontaktu využijte tento mail (POZOR - mail info@antikvariat-ostrava.cz ze kterého Vám přijdou pokyny k platbě je robot a mailovat na něj je marné,maily se vracejí)

+420 603 43 18 87

PŘES TELEFON SE NEDÁ NAKUPOVAT- kompletní nabídka je přímo na eshopu a vše funguje přes objednávací systém pouze přímo na internetu.Kromě toho všechny informace najdete přímo u nabízených knih,formy odeslání a vše o platbě přímo v nákupním košíku před uzavřením objednávky.

NEŽ ZAVOLÁTE - přečtěte si na hlavní stránce eshopu info (všechny odkazy najdete snadno přímo na hlavní straně eshopu pod hlavičkou webu)

OBCHODNÍ PODMÍNKY

JAK NAKUPOVAT

KONTAKTY

PRAVIDLA VÝKUPU

 

 

DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.