Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.


KONTAKTY
Kontaktní informace

 


ANTIKVARIAT-OSTRAVA.CZ

ING.PETR DĚRKAS

MJR.NOVÁKA 1299/19 ,700 30 OSTRAVA - HRABŮVKA

IČO 63094045    plátce DPH

DS   zsjk57x

FAKTURAČNÍ ADRESA + ZDE POUZE VYDÁVÁME OBJEDNANÉ A ZAPLACENÉ ZBOŽÍ Z ESHOPU!

NEHLEDEJTE TADY PRODEJNU-NAKUPUJE SE PŘÍMO A JEN NA INTERNETU !! PRO ZAPLACENÉ KNIHY Z ESHOPU PO MAILOVÉ VÝZVĚ PŘIJEDETE KE VCHODU,ZAZVONÍTE NA DOMOVNÍ ZVONEK A MY VÁM JE PŘINESEME. PROTO TAKÉ MUSÍME BÝT S VÁMI DOHODNUTI,AŤ SE NEMINEME.

PRO ORIENTACI - ULICE MJR.NOVÁKA ZAČÍNÁ VE SMĚRU OD TRAMVAJE (HRABŮVKA KOSTEL) U NOVÉHO SUPERMARKETU LIDL  - CCA 250 M PO PRAVÉ STRANĚ-CCA UPROSTŘED HOKEJKY.

Ideální čas pro osobní odběry je v rozmezí 8-18 hodin denně,vč.víkendů . Samozřejmě je nutné být s námi domluveni ! 

Pro vyzvednutí knih je nutné postupovat podle pokynů k osobnímu odběru v STAV KNIH A VŠE O NÁKUPU.

derkas@volny.cz

Při kontaktu využijte tento mail (POZOR - mail info@antikvariat-ostrava.cz ze kterého Vám přijdou pokyny k platbě je robot a mailovat na něj je marné,maily se vracejí)

+420 603 43 18 87

PŘES TELEFON SE NEDÁ NAKUPOVAT- kompletní nabídka je přímo na eshopu a vše funguje přes objednávací systém pouze přímo na internetu.Kromě toho všechny informace najdete přímo u nabízených knih,formy odeslání a vše o platbě přímo v nákupním košíku před uzavřením objednávky.

PROSÍM-NEŽ ZAVOLÁTE DOTAZY- eshop má na hlavní stránce informace zpracovány velmi podrobně a na 99% snadno naleznete sami odpovědi...např. v sekcích :

OBCHODNÍ PODMÍNKY

STAV KNIH A VŠE O NÁKUPU (postup,platba,ceny dopravy a dopravci,stav knih,odběry)

KONTAKTY

PRAVIDLA VÝKUPU

 

 

DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.