Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


KONTAKTY
Kontaktní informace

 


ANTIKVARIAT-OSTRAVA.CZ 

Ing.Petr Děrkas

Mjr.Nováka 19/1299

700 30  Ostrava - Hrabůvka

IČO 63094045    plátce DPH

derkas@volny.cz

+420 603 43 18 87 (přes telefon nelze nakoupit-kompletní nabídka je přímo na eshopu)

NA TÉTO PRIVÁTNÍ ADRESE POUZE VYDÁVÁME OBJEDNANÉ ZBOŽÍ.PRO OSOBNÍ ODBĚR JE NUTNÉ POSTUPOVAT PODLE POKYNŮ V "JAK NAKUPOVAT"  =  POTÉ,CO DORAZÍ POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY (MAIL S POKYNY K  ODBĚRU) ZAVOLAT DO 24 HODIN NA TELEFON UVEDENÝ VÝŠE A DOHODNOUT TERMÍN ODBĚRU-JINAK REZERVACE TITULU ZTRATÍ PLATNOST !!

POZOR-ulice Mjr.Nováka je od IV-XI/2020 v rekonstrukci,od 7.7. je průjezdná od tramvaje ulice Dr.Martínka,prakticky do úrovně poloviny hokejky..cca k č.13,tam je stavebně uzavřena a pracuje tam těžká technika. Do místa,kam se dá vjet (cca 50 m od vchodu 19) je soustředěno parkování velkého množství aut,jsou tam ale i dočasné rezervace ZTP,které jsou občas volné a na chvíli,než si knihu vyzvednete je možné zaparkovat. Nebojte-na své auto po celou dobu uvidíte,knihy vydáváme dole u vchodu,takže nejdete dovnitř do domu.

REZERVACE ZANIKÁ AUTOMATICKY,POKUD TELEFONICKY ODBĚR NEPOTVRDÍTE.

NA ADRESE NEHLEDEJTE PRODEJNU ANI STÁLOU SLUŽBU,PROSTĚ NÁS JE NUTNÉ KONTAKTOVAT A DOHODNOUT TERMÍN. VYZVEDÁVÁTE NA SOUKROMÉ ADRESE MAJITELE ESHOPU.DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

Pro zákazníky z Ostravy a okolí,kteří zvolí osobní odběr na adrese eshopu : Pokud nemáte možnost přijít pro objednávku během rezervační doby,nevolte tuto možnost! Všude je velké množství poboček Zásilkovny,na které si můžete nechat zaslat zásilku,totéž poštou nebo DPD na adresu domů. Je to vaše svobodná volba. Je nesmysl si zadat osobní odběr a pak hořekovat nad tím,že se sem nemáte jak dostat nebo že nevíte kde to je.

 

Na hlavní straně eshopu najdete několik odkazů s informacemi. Konkrétně tyto :

OBCHODNÍ PODMÍNKY

JAK NAKUPOVAT

KONTAKTY

PRAVIDLA VÝKUPU