Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.


PRAVIDLA VÝKUPU
CHCETE NABÍDNOUT SVÉ KNIHY?

V OMEZENÉ MÍŘE OBNOVUJEME VÝKUP.

KNIHY,PROSÍM,NEVOZTE  NA ADRESU ESHOPU - NENÍ TADY KDE ANI JAK KNIHY  PROBÍRAT,ŽÁDNÝ VÝKUP ZDE NIKDY NEPROBÍHAL.POKUD VYKUPUJEME,DĚLÁME TO VÝHRADNĚ U VÁS (info-viz níže)

Chcete-li nabídnout knihy,které máte doma,zavolejte,případně využijte emailu.

Doporučuji pravidla přečíst - v případě že budete volat nebo posílat mail s nabídkou,ušetří nám to spoustu času,když se nebudeme muset zabývat dotazy,které jsou tady zodpovězeny.

Potřebuji od vás aspoň tyto základní informace :

-Tématické zaměření knih

-Stav knih (způsob dosavadního uložení a opotřebení)

-Počet knih (při větších počtech stačí rámcově)

-Vaši představu o výkupu - jak říkal Klaus,o peníze jde až na prvním místě :) - při množství nabídek opravdu velmi důležité !!

-Dostupnost knih v objektu - vyšší patra bez výtahu nebo horší přístup v domě nemohu realizovat ze zdravotních důvodů!

-Adresa,kde se knihy nacházejí

POKUD KNIHY NABÍZÍTE,MÁTE JISTĚ SVOU PŘEDSTAVU ZA JAKÝCH PODMÍNEK..Myslím že rychle poznáme,zda se naše představy aspoň blíží naději,že se nějak dohodneme.

 

Knihy vykupuji výběrem přímo u vás,pokud se dohodneme,přijedu.

Na maily,které jsou rozesílány s žádostí "Nabídněte nám cenu,za kterou vykoupíte" určitě  NEODPOVÍDÁM. :)

Jsem ochoten přijet,probrat,odvézt. Omlouvám se předem,pokud bude nabídka nezajímavá nebo nerentabilní a odmítnu.

Přednostně vykupuji tyto žánry:

ESOTERIKA,DUCHOVNO,STARÉ TISKY,ODBORNÉ KNIHY,ARMÁDA A VOJENSTVÍ,REGIONÁLNÍ LITERATURA,HOBBY,SCI-FI,KUCHAŘKY,NÁBOŽENSTVÍ,JAZYKY,DĚJINY ZEMÍ,ZBRANĚ,TECHNIKA,HISTORIE,BIOGRAFIE.

V omezené míře vykupuji:

UČEBNICE,BELETRII,DETEKTIVKY,ČESKOU KLASIKU.

Nevykupuji :

ČASOPISY A PERIODIKA (s výjimkou starých tisků).STEJNĚ TAK NEMÁME ZÁJEM O STARÉ HRAČKY,OBRAZY A POHLEDNICE. NAŠÍM OBCHODNÍM SORTIMENTEM JSOU KNIHY !

Nejmenší zájem mám o beletrii ,především tu z let 70-89,která se tiskla ve statisícových nákladech za bolševického dohledu,ta je prakticky na trhu neprodejná (skoro bych řekl ani "nerozdatelná"). Do této skupiny bohužel patří většina knih,vydávaných Klubem čtenářů a beletrie z té doby,byť se na mnohé z titulů stávaly fronty. Doba se změnila.

Vzhledem k velkému převisu nabídek není možné vykupovat vše. Upřednostním na rovinu pozůstalosti,knihy před stěhováním nebo volné knihy v dobrém stavu... O zničené knihy nemám zájem,protože prodej na internetu má trošku složitější pravidla odbytu a prezentace,než nabídka knih v kamenných obchodech a klasických antikvariátech.

Tento eshop NYNÍ stojí na prodeji zcela NOVÝCH knih,kterých je na trhu obrovské množství,starší knihy jsou už pouze rozšířením nabídky.