Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


PRAVIDLA VÝKUPU
CHCETE NABÍDNOUT SVÉ KNIHY?

VÝKUPY KNIH JSOU DLOUHODOBĚ (po celý rok 2021) ZASTAVENY !! 

V SOUČASNÉ DOBĚ OPRAVDU NEMŮŽEME VYKUPOVAT ! DOPLŇUJEME ESHOP KNIHAMI NOVÝMI.

NÁSLEDUJÍCÍ ŘÁDKY A POKYNY PRO VÝKUP ZAČNOU SAMOZŘEJMĚ OPĚT PLATIT  AŽ V OKAMŽIKU OBNOVENÍ VÝKUPU !!!! NYNÍ MAJÍ POUZE INFORMATIVNÍ CHARAKTER.

Chcete-li nabídnout knihy,které máte doma,zavolejte,případně využijte emailu.

Doporučuji pravidla přečíst - v případě že budete volat nebo posílat mail s nabídkou,ušetří nám to spoustu času,když se nebudeme muset zabývat dotazy,které jsou tady zodpovězeny.

Potřebuji od vás aspoň tyto základní informace :

-Tématické zaměření knih

-Stav knih (způsob dosavadního uložení a opotřebení)

-Počet knih (při větších počtech stačí rámcově)

-Vaši představu o výkupu - jak říkal Klaus,o peníze jde až na prvním místě :) - při množství nabídek opravdu velmi důležité !!

-Dostupnost knih v objektu - vyšší patra bez výtahu nebo horší přístup v domě nemohu realizovat ze zdravotních důvodů!

-Adresa,kde se knihy nacházejí

KNIHY,PROSÍM,NEVOZTE  NA ADRESU ESHOPU - NENÍ TADY KDE ANI JAK KNIHY  PROBÍRAT.

POKUD KNIHY NABÍZÍTE,MÁTE JISTĚ SVOU PŘEDSTAVU ZA JAKÝCH PODMÍNEK..Myslím že rychle poznáme,zda se naše představy aspoň blíží naději,že se nějak dohodneme.

 

Knihy vykupuji výběrem přímo u vás,pokud se dohodneme,přijedu.

Na maily,které jsou rozesílány s žádostí "Nabídněte nám cenu,za kterou vykoupíte" určitě  NEODPOVÍDÁM. :)

Jsem ochoten přijet,probrat,odvézt. Rozsáhlejší nabídky i ve větší vzdálenosti od Ostravy,není problém,pokud je nabídka zajímavá.

Přednostně vykupuji tyto žánry:

ESOTERIKA,DUCHOVNO,STARÉ TISKY,ODBORNÉ KNIHY,ARMÁDA A VOJENSTVÍ,REGIONÁLNÍ LITERATURA,HOBBY,SCI-FI,KUCHAŘKY,NÁBOŽENSTVÍ,JAZYKY,DĚJINY ZEMÍ,ZBRANĚ,TECHNIKA,HISTORIE,BIOGRAFIE.

V omezené míře vykupuji:

UČEBNICE,BELETRII,DETEKTIVKY,ČESKOU KLASIKU.

Nevykupuji :

ČASOPISY A PERIODIKA (s výjimkou starých tisků).

Nejmenší zájem mám o beletrii ,především tu z let 70-89,která se tiskla ve statisícových nákladech za bolševického dohledu,ta je prakticky na trhu neprodejná (skoro bych řekl ani "nerozdatelná"). Do této skupiny bohužel patří většina knih,vydávaných Klubem čtenářů a beletrie z té doby,byť se na mnohé z titulů stávaly fronty. Doba se změnila.

Vzhledem k velkému převisu nabídek není možné vykupovat vše. Upřednostním na rovinu pozůstalosti,knihy před stěhováním nebo volné knihy v dobrém stavu... O zničené knihy nemám zájem ani zadarmo,protože prodej na internetu má trošku složitější pravidla odbytu a prezentace,než nabídka knih v kamenných obchodech a klasických antikvariátech.

Tento eshop stojí na prodeji NOVÝCH knih,kterých je na trhu obrovské množství,starší knihy jsou pouze rozšířením nabídky.