Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.


05. 03. 2020 | ZÁKAZNÍCI A MY

KORONAVIRUS FAKE OBJEDNÁVEK

Ne,nepřidávám se k tisícům příspěvků na epidemii koronaviru.. Virus,o kterém bude řeč tady je už dávno,má mnoho "nakažených" a otravuje ostatní už roky. Tedy aspoň na internetovém globusu.

Je to jako mor. Anonymní internet je pro tento mor živná půda. Prostě se stále nacházejí noví "nemocní",kteří z vlastní znuděné vůle potřebují otrávit,naštvat,vykolejit druhé. A tak protože v reálném životě jsou nikým,tady (myšleno na internetu) mají možnost udělat cokoliv. Bez závazků,bez peněz,bez jakékoliv empatie.

Objednávky,které někdo naseká,odešle,nezaplatí (ani nikdy zaplatit nechtěl).Smyšlené údaje (je přece největší sranda zadat adresu někoho,kdo o objednávce ani nic netuší),pravopisné děsivé chyby (auuu češtino). Já anonymní blb přece mohu cokoliv. A co je mi po jiných...Mám vymeteno v hlavě,tak co bych neotrávil druhé. Koronavirus eshopového života.

Tihle jelimani otravují všude,tedy nejen náš eshop. Přístup k internetu a mobil nebo počítač má dneska kdekdo,nejen normální lidé ale i tupouni.Není přece vtipnější fór než nechat na dobírku poslat několikastovkovou knihu samozřejmě nejdražší možnou dopravou někomu ve svém okolí. Spolužačce knížku o hubnutí (líbí se mi,ale mě si nevšímá,tak hrr na ni...) sousedovi  něco lechtivého (je sám a chodí do kostela,hrozná sranda...) nebo jenom někomu kdo má tu smůlu,že jeho adresa a kontaktní údaje je volně na netu (proč ne,že...vždyť mě to nic nestojí).

To je tedy jedna sorta koronaknihovců. Pak je ta druhá,kterou nepochopím. Knihu chce,projde celým nákupním procesem,zvolí PLATBA PŘEDEM a co?? No nezaplatí. Sedí doma,dokud mu nepošleme urgenci. A pak začne vymýšlet výmluvy (čti lže jako když tiskne-tedy většinou-ne každý je stejný). Někdo to napraví (urgence je k tomu),někdo je ještě uražený. 

Naše pravidla se nemusí druhým líbit. Vyžadujeme platbu předem. Nebo si přijďte osobně,není problém. Média vtloukají lidem do hlavy,že internetoví prodejci,kteří odmítají odesílat na dobírku jsou podezřelí,ne-li přímo nepřijatelní. Je to lež,které není rovno. Prodejci jsou jen slušní a nebo podvodníci. My se považujeme za tu první kategorii,proto naše obchody necháváme ověřovat srovnávačem Heureka. Je pro nás prestižní,mít obchody v pořádku. Žádná média nám nezaplatí ztráty,které bychom měli v souvislosti s odesíláním nezaplacených zásilek na adresy,kde by je nikdo nevyzvedl,které možná ani neexistují. My totiž to odeslání platíme!!! A kromě peněz nemáme třeba měsíc zboží k dispozici. Ne,takhle to prostě nebudeme dělat. Všem chytrým,kteří nás osočují radím toto: Vybudujte si vlastní prodejní eshop,odesílejte jak chcete,třeba úplně zadarmo,komu chcete a jak chcete. Ale za svoje peníze. Uvidíte,jak dlouho vydržíte. Finančně i s nervama.